Робоча нарада представників експериментальних ЗНЗ

21 жовтня 2016 року, о 15-30, в аудиторії 131 Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (пр. П. Тичини, 17)  відбулась робоча нарада заступників директорів та психологів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь в дослідно-експериментальній роботі «Програма професійного розвитку педагогічного персоналу навчального закладу».

На нараді С.В. Івашньова,  заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  представила присутнім розробників нових навчальних модулів психолого-педагогічного  спрямування та авторських тренінгів, проведення яких заплановано на 2016-2017 н.р.

Старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій , кандидат психологічних наук О.Л. Мерзлякова  проінформувала  про організацію психологічного супроводу дослідження та порядок проведення опитувань в навчальних закладах.

О.А.Ковальова , яка очолює навчально-діагностичну лабораторію НЦ МАН України, представила авторський тренінг для педагогічних працівників ” Ефективна ділова комунікація в роботі вчителя”, реєстрація на участь в якому буде відкрита найближчим часом.

Учасники узгодили порядок формування навчальних груп, уточнили графік проведення навчання на осінніх канікулах та обговорили засоби комунікації з науковим керівником та консультантами.