Тренінг за програмою Lions Quest “Навички зростання”

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського ніверситету імені Бориса Грінченка спільно з партнером  Lions Club Ukraine  оголошує реєстрацію на тренінг для педагогів з опанування програми Лайонс Квест (Lions Quest) “Навички зростання» (для учнів 5 класу) – програми позитивного розвитку і профілактики девіантної поведінки дітей молодшого і старшого підліткового віку.

Цільова аудиторія тренінгу –  педагогічні працівники, навчальних закладів міста Києва, що виконують або будуть виконувати функції класного керівника.

Програма об’єднує родини, педагогів та громадськість задля допомоги учням у розвитку життєвих компетентностей та громадських якостей у безпечному, турботливому і стабільному середовищі.

В рамках проведення першого тренінгу буде здійснено відбір кандидатів на отримання сертифікату Національного тренера програми Лайонс Квест (Lions Quest) “Навички зростання».

Тренінг  включено до психолого-педагогічного блоку  та буде проведено 24 – 25 листопада 2016 року в  приміщенні ІППО (пр. П.Тичини, 17), з 10.00 до 17.00.

Участь  у тренінгу – безкоштовна, всі учасники отримають спільні сертифікати  Lions Club Ukraine та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасники тренінгу забезпечуються посібниками та харчуванням за рахунок організаторів.

Кількість місць обмежена. Група формується з представників різних навчальних закладів міста Києва.