28.10.2016

Реєстрація на тренінг

Шановні колеги!

Відкрито реєстрацію на тренінг Організаційна культура: діагностика та цілеспрямоване формування”. який буде проведено 1 листопада 2016, з 11-00 до  14-00 на базі ліцею “Голосіївський”  № 241.

З деталями можна ознайомитись тут.

Тренінг можна замовити: s.ivashnova@kubg.edu.ua

Опитування в фокус-групах: ліцей “Голосіївський” № 241

28 жовтня 2016 року відбулось опитування представників адміністрації та педагогічного персоналу навчального закладу в режимі фокус-груп.

Опитування проводили співробітники НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

Результати вивчення освітніх потреб педагогічних працівників ліцею “Голосіївський” № 241 будуть оприлюднені після обробки.

Педагогічному колективу була представлена концепція дослідно-експериментальної роботи та можливості використання сайту експерименту для реєстрації на заходи.