Вебінар «GoCamp: Questions and Answers»

18 листопада о 16.00 відбудеться другий вебінар у рамках всеукраїнського конкурсу серед шкіл для участі у проекті GoCamp.

Під час вебінару менеджерка ELT-проектів Любов Залюбовська відповість на запитання учасників, що стосуються:

• проекту GoCamp;
  • методології табору;
  • напрямків табору (спорт та здоров’я, лідерство та кар’єра, громадянська освіта, а також STEAM – поєднання науки, технології, інженерії, мистецтва та математики);
  • тренінгів для вчителів в рамках проекту;
  • підбору волонтера для школи;
  • процедури реєстрації школи на проект;
  • креативного завдання для шкіл.

До участі у вебінарі запрошуються представники шкіл, зацікавлених в участі у проекті GoCamp – пришкільних мовних таборах нового формату, які за допомогою спеціально розробленої програми розвивають у школярів цінності, компетенції та навички, яких вимагає сучасний світ.

Також буде обговорюватись пілотний проект в Києві та Київській області GoCamp AfterSchool – позакласні програми за напрямками Citizenship та Leadership&Career.

Реєструватись на вебінар можна за посиланням: https://goo.gl/jyagPv

Зареєстровані учасники за годину до заходу отримають на свою пошту посилання для доступу до вебінару.

Контактна особа: Любов Залюбовська, тел. 067 598 01 67.