Перший тренінг відбувся!

img_4552Канікули – час відпочинку для учнів, а не для вчителів. Перші осінні канікули цього року стали початком входження вчителів ліцею “Голосіївський” № 241 в експериментальну програму розвитку педагогічного персоналу навчального закладу.

Перший тренінг, що відбувся у стінах ліцею 1 листопада, був присвячений питанням цілеспрямованого формування організаційної культури. Зустріч проходила у форматі Балінтовської групи, що дозволило вчителям поділитись і власними педагогічними знахідками, і обговорити ті проблемні моменти, що дають поштовх для подальшого пошуку.
Застосування метафоричних карток під час обговорення додало творчого натхнення учасникам.
img_4537
Тренінг є вступом до дистанційного курсу, присвяченого психології саморозвитку вчителя “Основи психологічної та інформаційної грамотності вчителя”. Провела зустріч розробник цього курсу, старший науковий співробітник НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Мерзлякова.
   img_4549
Учасники тренінгу можуть продовжити навчання на  змішаному курсі за умови попередньої реєстрації на його дистанційну частину.
Установчі  семінари будуть проводитись по мірі комплектування груп.
Реєстрацію буде оголошено додатково.