Тренінг в ліцеї № 157

IMG_20170105_121206

Січень виявися плідним на різноманітні форми навчання вчителів , що приймають участь в експериментальній програмі розвитку персоналу.

Початок 2017 року став для вчителів періодом критичного переосмислення власної педагогічної практики ті її узгодження з персональними життєвими смислами, цінностями, цілями. Такі глибокі теми обговорювались під час триденного тренінгу з критичного мислення, що проходив в стінах ліцею №157  з 3 по 5 січня вже нового, 2017 року (автор курсу – О.Л.Мерзлякова).

IMG_4624
Учасники тренінгу спільно склали рейтинг ключових налаштувань вчителя з, в якому, на думку присутніх, 1 місце відведено фокусуванню на потенціалі учнів та визначенню шляхів його розвитку. Не менш важливою вчителі вважають реалізацію власного потенціалу – про це свідчать твердження, що обрали другу та третю сходинку рейтингу. Цікаво, що спрямування вчителя на “шпигування” учнів знаннями з програмних предметів зайняло останню позицію рейтингу.