Тренінги за програмою Lions Quest в навчальних закладах

Тренінги за програмою Lions Quest: Навички для підлітків, які проводить для педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів Дайва Шикуте отримали високу оцінку.

Представники Lions Club Ukraine  та майбутні регіональні тренери презентувати програму на Київському педагогічному форумі “Початкова школа – простір освітніх можливостей” та на  mini EdCamp Kyiv .

З огляду на запит педагогічних колективів, важливість комплексної підготовки педагогічного колективу до формування соціально-емоційної компетентності та світовий досвід впровадження програми наступні тренінги проводяться для педагогічних колективів.

Отже, першими колективними учасниками вирішили стати педагогічні колективи  Першої Русанівської школи № 182 та  спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 98.

Список учасників формується адміністрацією навчального закладу та надсилається на адресу наукового консультанта експерименту Івашньової Світлани Володимирівни.

Тренінги відбудуться:

Навчальний заклад Дата проведення Кількість учасників