Партнерські програми: GoCamp від GoGlobal

Шановні колеги,
наближається час роботи літніх мовних таборів.

GoCamp в якості провідних напрямів роботи визначені наступні:
– STEAM
– Citizenship
– Leadership&Career
– Sports&Health.

Для того, щоб навчальні заклади та окремі педагогічні працівники отримали  інструменти, необхідні для реалізації завдань по кожному з вказаних напрямів, ініціатори проекту та його учасники – GoGlobal, видавництво Кембриджського університету та компанія Лінгвіст   – пропонують зацікавленим вчителям англійської мови взяти участь у семінарі “Content and Language Integrated Learning as a powerful tool to motivate students”.

Учасники семінару ознайомляться  з новими методами навчання англійської мови, отримають можливість проаналізувати приклади того, як  контент інших навчальних предметів поєднується з мовними уроками і навпаки та визначать, як цей метод можна інтегрувати в програму роботи пришкільних мовних таборів.

Детальну  інформацію та посилання на реєстрацію можна знайти тут.

Сертифікат учасника семінару зараховується педагогічним працівниками експериментальних навчальних закладів як частина фахового модулю.