18.01.2018

Закриті тренінги в закладах освіти: тренера замовляли?

Життя вносить свої корективи у будь-які плани, найбільш вивірені та продумані  не є виключенням.

Наш план проведення тренінгів  з відкритою реєстрацією на зимових канікулах провалився просто на старті. Але нас це навіть порадувало, оскільки НАРЕШТІ заклади освіти почали замовляти тренінги і тренерів.

Саме так і зробили учасники ДЕР, що приєднались до нас нещодавно – гімназія № 30 “Еконад” та спеціалізована школа № 80. Аналогічно спрацювали команди гімназії № 107 “Введенська” та школи № 286.

Саме тому наші тренери отримали графіки проведення заходів, вільних місць на які не було з самого початку.

В зв”язку з тим, що до експерименту долучаються ще 3  учасники,  пропонуємо всім колективам переглянути перелік вже проведених заходів та залишити попередні заявки на весняні канікули.