Закритий тренінг”Профілактика та подолання емоційного вигорання”

27 січня 2018 року в СШ № 286 відбудеться тренінг “Профілактика та подолання емоційного вигорання”.

Час проведення : 27.01.2018 р. з 10.30-14.00

Максимальна кількість учасників: 25
Тренер: Коцюба Ганна (Інститут післядипломної педагогічної освіти).

Тренінг проводиться на замовлення педагогічного колективу та адміністрації закладу освіти.

Учасники ознайомляться з  методиками роботи з когнітивними установками (думки, що сприяють розвитку; страхи та установки, які блокують самореалізацію);  навчаться розпізнавати та коригувати поведінку, яка може «отруювати» життя, спільно визначать,  як жити в радість та рахуватись зі своїми емоціями та потребами.

Учасники отримають сертифікати Інституту післядипломної педагогічної освіти.

1. Катерина коментує:

Доброго дня!
    107 гімназія теж хоче! Як це зробити?

• Визначитись із попередньою датою, скласти список учасників, переслати нам для погодження з тренером. Можете замовити будь-який тренінг із тих, що проводились раніше. Можемо провести на замовлення. Але в першу чергу чекаємо на зустріч з педагогічним колективом для проведення опитування. 🙂