Літня сесія: гімназія імені Лесі Українки №117

Червень приніс не тільки довгоочікуваний відпочинок. Учасники Програми  розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу  продовжили вдосконалюватись.  

Вперше навчальна сесія була сформована виключно на замовлення . Цього разу – столичної гімназії імені Лесі Українки №117.

Тематика, що обрали для розгляду вчителі гімназії, була достатньо широка –  від розвитку педагогічної комунікації до підвищення навичок ІКТ. Та все ж  головним трендом цієї навчальної сесії можна назвати критичне мислення. Осмислення освітніх реформ, ролі та місця вчителя в реформуванні  гімназії та столичної освіти в цілому, занурення в простір особистісних професійних цінностей та сенсів – такими були головні вектори 5-ти денного навчального марафону.

Тим більш приємно зазначити, що атмосфера заходу залишалась невимушеною та мала позитивне емоційне забарвлення. Як зазначили учасники під час фінальної рефлексії , для них незвично  йти у відпустку у стані піднесення та натхнення, а не вже звичного професійного вигорання.
Не дивно, адже на тренінгу було справді цікаво.
Сподіваємось, що отримані позитивні емоції допоможуть вчителям виконати “завдання на літо” – учасникам марафону було запропоновано пройти дистанційне навчання за т напрямами, які розглядались під час тренінгів.
Впевнені,  що початок нового навчального року для учасників експерименту  так само натхненим, як і його завершення.
А сьогодні творча група експерименту бажає всім гарного відпочинку!
До зустрічі у серпні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*