Педагогічна рада в гімназії № 153 імені О.Пушкіна: доповідь про результати опитування

153

26 березня 2019 року відбулась педагогічна рада в гімназії № 153 імені О.Пушкіна.

З доповіддю про результати опитування, проведеного співробітниками Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, виступила науковий консультант експерименту, заступник директора, кандидат педагогічних наук Івашньова С.В.

Педагогічна працівники отримали інформацію щодо  змісту аналітичної довідки, актуальних для даного колективу напрямів професійного розвитку та можливостей їх реалізації як в системі взаємодії з Інститутом, так і в методичній роботі.

Результати опитувань продемонстрували важливість колективної взаємодії, необхідність розвитку ІКТ-компетентності педагогів та переосмислення набутого досвіду професійної діяльності з урахуванням змін в системі освіти України.

Педагогічний колектив прийняв пропозицію щодо розроблення та реалізації модульної програми з розвитку ІКТ- компетентності (ІІ рівень) із залученням до проведення майстер-класів педагогічних працівників закладу освіти.