Шлях до себе: профілактика емоційного та професійного вигорання.

Команда, яка ініціювала експеримент та працює над його реалізацією діє насамперед в інтересах вчителя, орієнтується на його запити і потреби. На сторінках сайту ми намагаємось уникати емоційних оцінок, в експерименті оперуємо цифрами, інформуємо про заходи та плани. Однак зворотний зв’язок  – дуже важливий елемент співпраці, і нам приємно, коли ми отримуємо його від учасників тренінгів.

Щиро дякуємо за високу оцінку роботи викладача ІППО Хоменко О. колективу спеціалізованої школи № 80.

Далі – слово педагогічному колективу:

Вчителі на канікулах … Відпочивати, чи займатися самоосвітою, а може працювати?

Де брати натхнення, як зберегти емоційний спокій, чи можна роботу над собою перетворити на задоволення, як підтримати себе в собі… Про це і не тільки 28 березня говорили під час тренінгу «Шлях до себе: профілактика емоційного та професійного вигорання».
Тренінг проведено в рамках експериментальної роботи ІППО Київського Університету імені Бориса Грінченка «Програма розвитку педагогічного персоналу навчального закладу», весняна сесія. Нашим натхненником була викладач кафедри методики природничо-математичної освіти та технологій, психолог вищої категорії з багаторічним досвідом практичної роботи в закладах освіти Хоменко Олена Анатоліївна. Тематику зустрічі педагогічний колектив вибирав самостійно, отже всі присутні налаштовані були на позитив.
Активну участь в заході взяли 37 осіб, але фотографувати забули 🙂  Були повністю включені в процес: цікаво, легко, конструктивно, а головне корисно… Зробили самоаналіз свого емоційного здоров’я, поспілкувались один з одним, помалювали, виявили тривожні симптоми та обговорили шляхи вирішення проблем, навчились багатьом цікавим технікам та просто гарно провели час.
Приємним є відгук Олени Анатоліївни: “Колектив дружній. Приємно працювати!”

Інформація –  офіційної сторінки закладу освіти на FB