Профілактика булінгу в учнівському середовищі

Під час весняної сесії 2019 року в ліцеї № 241 “Голосіївський” відбувся тренінг «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» (тренер – Марина Величко), в якому взяли активну участь 47 вчителів навчального закладу.

Під час зустрічі учасниками були обговорені рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»  від 18 грудня 2018 р. № 2657-VІІІ, а також напрямки впровадження заходів, які будуть спрямовані на недопущення та попередження будь-яких форм психічного і фізичного насильства по відношенню до учасників освітнього процесу.

У ході тренінгу учасники активно обговорювали причини та фактори, які впливають на виникнення проявів жорстокості в учнівському середовищі, а також ознайомились з алгоритмом реагування у разі виявлення фактів цькування, з’ясували мережу організацій та установ, які надають методологічну та консультативну інформацію в рамках профілактики булінгу. Поповнили свої довідники телефонами довіри, серед яких Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00); Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000; Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335.