Moodle

Назва модуля Викладач Анотація Посилання
Модуль 1 “Комунікативна культура вчителя”

(бюджет часу – 18 год.)

О.Л.Мерзлякова
Цей модуль присвячено усталеним поведінковим навичкам вчителя, їх аналізу та  можливій корекції.
Перейти*
Модуль 2 “Сучасна школа як простір саморозвитку вчителя та учня”

(бюджет часу – 18 год.)

О.Л.Мерзлякова

Модуль фокусує увагу  на мікрокліматі навчального закладу. Чи сприятливий цей мікроклімат для саморозвитку учнів і самих вчителів? Як змінити атмосферу навчального закладу на краще? Як проектувати власний саморозвиток в наявних умовах та сприяти саморозвиткові учнів? Чим корисні інформаційно-комунікативні технології у розбудові простору саморозвитку. Означені питання є ключовими  для цього модулю.

Перейти*
Модуль 3

Організація наукового дослідження в школі

С.В.Івашньова міст курсу спрямований на формування та розвиток науково-дослядницької компетентності педагогічних працівників. По завершенню курсу слухачі отримають досвід з аналізу заявок на відкриття дослідно-експериментальної роботи в закладі освіти; визначенні наукового апарату дослідження; плануванні дослідно-еспериментальної роботи, формуванні інструментарію дослідження, систематитзації, аналізу та узагальненню результатів дослідження.
 ІКТ на уроках іноземної мови  С.В.Івашньова  В процесі опанування змістом  курсу педагогічні працівники матимуть можливість ознайомитись із сучасними програмними продуктами (он-лайн та офф-лайн ресурсами), які можуть стати ефективним інструментом для вирішення різних дидактичних задач безпосередньо на уроці іноземної мови;  опанувати окремі ресурси та створити власні розробки  фрагментів уроків.

* Увага! Учасники проекту “Програма розвитку педагогічного персоналу НЗ” здійснюють реєстрацію на дистанційній платформі самостійно: для цього необхідно натиснути на клавішу “Посилання“, ви потрапите на сторінку входу (ім’я входу- латиницею, перша літера вашого імені та прізвище, приклад: o.petrenko, пароль на власний розсуд), натиснувши вхід ви потрапите на сторінку самореєстрації, заповніть її та не забудьте натиснути після реєстрації клавішу “Записатися на курс“.